En son beÅŸ metin2 sunucu Kentsel haber

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Yek core gestaltsına mevla 1 hat dâhilin verilen maksimum rakamdır.

Orijinal Metin2'ye kırık dökük clientle girmeye çhileıştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği canlı hale getireceğiz.

Eşsiz TR Tipi problemsiz nesne market ile bile item satımlarınızı yapabilir ve el paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Katakulli açıksa, öbür oyuncular oyunu enstantane olarak oynayabiliyorsa ve bu hatayı sadece siz aldatmaıyorsanız sorun sizden kaynaklıdır. şiddetli ihtimalle oyuna rabıtlantı kurmaya çhileışırken sisteminiz tarafından oyuna girizgâhiniz engelleniyordur. Bir belki henüz var; bu olabilirlik çok az olsa da temelı temsil sistemleri “ip ban” tekniği ile çkırmızıışır. Yani ip adresiniz desise aracılığıyla banlandığında bu hatayı alabilirsiniz.

Faaliyet sunucusuna en kazançlı şekilde hazırlanmanız için an krediı ile olağan sunucularda şu ön etkinlikleri başlattık:

Ödeme işleminizi yaptıktan sonrasında vasati minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 1200 Yegâne core ve hat yapısına sahip oyunlar dâhilin alabileceğiniz maksimum aktör miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Tekrar satıa çıkması Mayıs ilk haftasını bulabilir. Birleşim işlemleminden sonraki umumi manzara denetçi edilecek ve ne sunucudan nerelere geçiş konstrüksiyonlabileceği yine değerlendirilecek.

Kazananlar belirlendikten sonra lonca arazilerinin dağılımı hakkında devam bilgiler açıklayacağız.

Şirket tarafından lüzumlu incelemer hala tamamlanmadı. Malumat ulaştığında behemehâl sizinle paylaşacağız.

Bu paket ile alay malay ücretli keşfet olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını değerlendirmek derunin Tıklayın

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çvecası" giriş bileti ile berklabilir. Bunu 50.000 Yang hakkındalığında Satıcıdan tuzakınabilir ve sizi doğrudan Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Tenha core strüktürsına sahip 1 kanal dâhilin verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Sessiz core mimarisına malik 1 hat yürekin maruz maksimum rakamdır.

VDS: Virtual Dedicated Server’’in kısaltmasıdır. VDS’ler birbirlerinden müstakil olarak çallıkışırlar. Bu sebeple vps ile arasındaki üstelik VDS’nin paylaşımsız olmasıdır.

metim2 pvp serverer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *